O nas

NASZA FIRMA

DELKAR z siedzibą w Zgórsku to firma rodzinna, powstała w 1976 roku. Produkujemy wyroby budowlane (narożniki i listwy do tynkowania oraz ocieplania ścian, elementy konstrukcyjne sufitów podwieszanych i lekkich ścian działowych, klapy i drzwiczki rewizyjne), energetyczne (konstrukcje do linii średniego i niskiego napięcia, śruby hakowe, zaciski), instalacji odgromowych (sondy, maszty odgromowe, złączki, zaciski).
Wykonujemy szeroki zakres usług (obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna, obróbka precyzyjna, obróbka EDM, usługi spawalnicze).
Projektujemy maszyny, urządzenia, narzędzia.
Dynamiczny rozwój firmy oraz wysoka jakość produkowanych wyrobów umożliwiły podjęcie długookresowej współpracy z wieloma partnerami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi.
Produkowane przez nas wyroby posiadają znak CE, potwierdzający zgodność z normami europejskimi, znak budowlany, potwierdzający przydatność do stosowania w budownictwie, dlatego  dostępne są w sieciach sprzedaży wiodących dystrybutorów na całym świecie
Wysoką jakość produktów gwarantują prowadzone badania oraz Krajowe Oceny Techniczne wydane przez Instytut Techniki Budowlanej – Jednostka Notyfikowana nr 1488, jednostka akredytowana i certyfikowana.
Działalność firmy DELKAR oparta jest na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, co zostało potwierdzone poprzez przyznanie certyfikatów i srebrnych medali CSR przez niezależną międzynarodową agencję ratingową.
Zapraszamy do współpracy.