O firmie

ZPU DELKAR rozpoczęło swoją działalność w 1976 r. produkując swoje wyroby dla branży energetycznej oraz odgromowej.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne zatrudniające w tamtym okresie do 20 osób szybko stało się dla nas drugim domem. Już od początku naszej działalności szybko zdaliśmy sobie sprawę, iż naszym unikatowym potencjałem są ludzie i ich wiedza.

W tamtym okresie pomimo niedojrzałości polskiego rynku zainspirowani coraz bardziej wymagającymi potrzebami naszych klientów dostarczaliśmy nowoczesne rozwiązania szybko stając się znaczącym dostawcą w obsługiwanych sektorach na polskim rynku.

Na początku lat 90 obserwując zmieniające się otoczenie biznesowe odpowiedzieliśmy na nowe trendy oraz śmiało weszliśmy w prężnie rozwijający się sektor budowlany.

Specjalizując się w produkcji elementów konstrukcyjnych sufitów podwieszanych i lekkich ścian działowych znaleźliśmy się w gronie najbardziej cenionych producentów na polskim rynku. Od tamtego czasu sukcesywnie zwiększamy swoje możliwości produkcyjne i budujemy relacje z naszymi partnerami. Wybierając nasz produkt możesz być pewny jego jakości oraz niezawodności.

Mając na uwadze ogromy potencjał przedsiębiorstwa, wciąż rozwijamy naszą międzynarodową działalność.

Dziś ZPU DELKAR cieszy się zaufaniem licznego grona dystrybutorów w Polsce oraz na świecie. Współpracując z nami możesz być pewny ze zawsze bierzemy odpowiedzialność za nasze zobowiązania.

Niewątpliwie za główny atut naszej firmy można uznać fakt posiadania własnego biura projektowego, narzędziowni oraz maszyn które tworzymy samodzielnie. Dzięki tym kluczowym czynnikom potrafimy realnie dopasować nasze rozwiązania do potrzeb naszych klientów a tym samym wspieramy ich w osiąganiu przewagi konkurencyjnej oraz umacnianiu pozycji na rynkach które obsługują.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia

Ryszard Delewski