Misja, Wizja, Wartości

Misja

Pragniemy wspierać naszych partnerów biznesowych w ich codziennej działalności oferując im doskonałą jakość produktów oraz bezpieczeństwo współpracy przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności cenowej.

W obliczu ciągłych zmian jakie zachodzą w obszarze biznesu na rynku krajowym oraz międzynarodowym, chcemy dostarczać naszym klientom nowych inspiracji, unikatowych rozwiązań oraz wiedzy, które będą stanowiły o ich przewadze.

Wizja

Do 2030 roku ugruntować pozycję lidera jako producenta materiałów budowlanych oraz energetycznych na rynkach europy środkowo-wschodniej. Stać się rozpoznawalną oraz cenioną marką na międzynarodowych rynkach strategicznych.

Wartości

Orientacja na potrzeby klienta

Podstawę sukcesu naszej firmy stanowi zdolność analizy potrzeb naszych klientów. W DELKAR wierzymy, że dobra komunikacja oraz lojalność wobec naszych klientów jest warunkiem dobrego biznesu. Nasi specjaliści zawsze są gotowi poświęcić Państwu tyle czasu ile Państwo potrzebują. Bazując na naszym doświadczeniu staramy się przygotowywać dla Państwa najlepsze rozwiązania.

 

Ciągłe doskonalenie procesów oraz kompetencji

Wszystkie elementy składające się na organizację przedsiębiorstwa powinny być doskonalone. Zarówno działania proceduralne, czynności niestandardowe, konstrukcja procesów, jak i kwalifikacje pracowników muszą być monitorowane i doskonalone w celu poszukiwania bardziej efektywnego działania. W DELKAR doskonalenie oraz polityka jakości obowiązuje każdego pracownika. Praca nad jakością nigdy nie ustaje.

 

Uczciwość oraz profesjonalizm

W DELKAR chcemy, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie oraz byli spokojni o poprawność oraz kompletność zamówień, które dla nich realizujemy. Staramy się, aby na każdym etapie nasza praca była uczciwa i transparentna.

 

Partnerstwo

Posiadamy wieloletnie doświadcznenie we współpracy z naszymi dostawcami, kooperantami oraz klientami z różnych branż. Cenimy sobie lojalność oraz dbamy o poufność przekazywanych dokumentów oraz informacji. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi. Z zaangażowaniem i dużym zainteresowaniem podchodzimy do Państwa propozycji.

 

Kreatywność

Nasze doświadczenia potwierdzają regułę, iż zdobycie trwałej przewagi konkurencyjnej jest wypadkową naszego zaangażowania, wyobraźni oraz unikalnych projektów, które staramy się realizować cyklicznie. Przestrzeganie tych wartości sprawia, że klienci wybierają DELKAR.