Konkurencyjne ceny

Oferta „szyta na miarę” to standard, który pozwala nam budować długoterminowe relacje z naszymi klientami. Nasze wyroby cechuje korzystny stosunek ceny do jakości.

Wiedza oraz fachowe doradztwo

Niewątpliwie o sile przedsiębiorstwa stanowi jego wyspecjalizowana kadra specjalistów w różnych dziedzinach, która potrafi sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającego inwestora lub wykonawcy.

Najwyższa jakość. Szeroki wybór asortymentu

Jako przedsiębiorstwo produkcyjne wciąż poszukujemy najlepszych rozwiązań, jesteśmy kreatywni i otwarci na innowacje oraz ciągłe doskonalenie. Każdego roku staramy się uruchamiać produkcję kilku nowych wyrobów.

Sprzedaż w kraju i za granicą

Obecnie dostarczamy swoje produkty do największych hurtowni elektro-energetyczych oraz budowlanych w całym kraju. Nasze doświadczenie zdobyte rynku rodzimym pozwoliło również na rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych. Obecnie eksportujemy nasze wyroby do 20 krajów na 4 kontynentach.

Realizacja zamówień różnej wielkości

Zgodnie z nowoczesnymi trendami w logistyce zaopatrzenia, mogą Państwo zakupić u nas niemal dowolną ilość towaru aby zoptymalizować dostawy oraz magazynowanie.

Rozwiązania indywidualne

Wspierając naszych odbiorców oraz ich sprzedaż proponujemy usługi typu: cechowanie produktu, indywidualne etykietowanie oraz opakowanie, wsparcie w przygotowaniu show – room-u itp. Oferujemy wykonanie produktów według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Na podstawie wzorów lub rysunków technicznych jesteśmy w stanie uruchomić produkcję nowego wyrobu, specjalnie dla Państwa.

 

3000

 

produktów
w ofercie

ponad  40

 

lat doświadczenia

17800 m2

 

powierzchni
handlowo-magazynowej

obecność na 4

 

kontynentach

Najnowsze aktualności

13
Czerwiec
Spotkanie przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego z przedstawicielami i ekspertami Ministerstwa Rozwoju

13.06.17 Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował panel dyskusyjny przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego, z przedstawicielami i ekspertami Ministerstwa Rozwoju.

06
Czerwiec
Szkolenie

Szanowni Państwo,

Przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w szkoleniu "Ryzyko w transakcjach eksportowych" organizowanym przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

03
Kwiecień
POLAND AFRICA BUSINESS FORUM 2017

Szanowni Państwo,

to był prawdziwy zaszczyt oraz przyjemność móc uczestniczyć w Poland Africa Business Forum 2017 r. Tematy poruszane podczas tegorocznego zebrania wzbogaciły naszą wiedzę na temat rynków afrykańskich, uwarunkowań wewnętrznych oraz ogromnych szans jakie wypływają z zaangażowania w Afryce.

Zapisz się do newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach zapisz się do naszego newslettera

ok